A csomag a következőket tartalmazza: 35 g
bio kakaóvaj, E122 színezőanyag
| Energiaérték kJ | 3771 kj |
| Energiaérték kcal | 901,1 kcal |
| Zsírok | 99,9 g |
| - ebből telített zsírsavak | 63,1 g |
| Szénhidrátok | 0 g |
| - ebből cukrok | 0 g |
| Fehérje | 0,1 g |
| Só | 0,003 g |
Egyesült Királyság
| Színes | Rózsaszín |
| Kategóriák: | Folyékony állagú ételszínezők csokoládéba |
| Csokoládéfesték - Sugar flair | |
| Gyártó | Sugarflair |
| EAN | 634158974557 |
| Termékszám | DR-C301 |